שירותי תמלול

  בואו נתרגם

  המסר שלך נשלח. תודה.

  שירותי תמלול מבית Q-LINGUA

  שירותי התמלול עוסקים בהעלאה של טקסטים מושמעים (בפורמט וידאו או אודיו) על הכתב. עסקים רבים נדרשים לשירותי תמלול עבור פרוטוקולים של ישיבות חשובות, לתרגום משפטי, ועוד. בכל עבודת תמלול חשובה הקפדנות והשאיפה לתאימות מרבית על ידי המתרגם, כמו גם רהיטות וקריאות של התוצאה – וכאן, אתם נדרשים לעבוד מול חברת תמלול ותרגום שאתם סומכים עליה באופן מלא. רק מתמללים מקצועיים, אשר ידקדקו בקטנים שבפרטים בעבודת התימלול, יתמללו את המקור באופן מדויק ואמין – כזה שיאפשר לכם לקבל החלטות עסקיות לפיו, גם אם לא האזנתם לכל התכנים במקור.

  Q-Lingua מספקת פתרונות תימלול מלאים, איכותיים, ו"תפורים" בדיוק על פי הצרכים שלכם, בזמינות גבוהה ותהליך בקרת איכות קפדני ומושכל.

  Q-Lingua הינה חברת תרגום ותמלול המתמחה בשירותי שפה ומלל עסקיים ומקצועיים שונים. מחפשים חברת תמלול מקצועית? הנה היתרונות שלכם בעבודת תמלול מול Q-Lingua:

  • הבנה עסקית ומילולית עמוקה, ותמלול מדויק לא רק מילולית אלא גם מהותית, תוך שמירה על כל המסרים ודקדוק במונחים.
  • צוות עבודה מיומן – על כל תמלול עובדים לפחות שני מתמללים מנוסים – אחד אשר מבצע את התמלול בפועל ואחד המבצע עריכה, הגהה, ותיקונים נדרשים תוך שמירה על הניסוחים שבמקור ועל פרשנות שהיא נאמנה לחלוטין למקור.
  • זמינות גבוהה – מנהל פרויקט יהיה זמין עבורכם בכל עת, יעדכן בנוגע להתקדמות וישמע מכם כל משוב, לתוצאה אופטימאלית בכל תצורה או על פי כל צורך.

  שירותים נלווים שיאפשרו תוצאה מושלמת – כולל תרגום המסמך לכל שפה, לוקליזציה של המסמך להתאמה לקהלים שונים, ועוד.

  אחריות לכל החיים

  בדיקה כפולה

  ISO 17100

  בואו לעבוד איתנו

  החל מהשלב המקדים לעבודה, בו אנחנו מאפיינים את הפרוייקט לראשונה – ועד לסוף המוצלח של הפרוייקט, כשאנחנו מוודאים שהוא מותאם בדיוק לצרכים שלכם טרם ההגשה – תמיד נהיה שם, בחיוך, בקשב ובתשומת לב.

   בואו נדבר

   לקבלת הצעת מחיר ניתן לצרף מסמכים:

   פנייתך התקבלה. ניצור קשר בהקדם..