תרגום מקצועי מסינית לאנגלית

  בואו נתרגם

  המסר שלך נשלח. תודה.

  תרגום סינית

  הצוות שלנו עומד לרשותכם. אנו מתמחים בתרגום מסינית בכל התחומים: 

  • תרגום לאישור רגולטורי של ציוד מסין
  • תרגום מסמכים מסינית לאנגלית
  • תרגום אתרים מסינית לאנגלית
  • תמלול בסינית
  • תרגום כתוביות מסינית לאנגלית
  • תרגום אפליקציות מסינית לאנגלית
  • תרגום טכני מסינית לאנגלית
  • תרגום שיווקי מסינית
  • תרגום תעודות מסינית לאנגלית
  • תרגום סימולטני מסינית
  • תרגום עוקב מסינית
  • הגהה ועריכה בסינית
  • תרגום נוטריוני מסינית

  כל בקשה שלכם מתחילה בשיחה אישית (במייל או בטלפון). אנחנו פועלים 24/7 וזמינים לדון איתכם בכל פרטי הפרויקט, פשוט או מורכב ככל שיהיה.

  עושים סדר בסינית אחת ולתמיד

  סינית (ליתר דיוק, הניב ה״מָנְדַרִינִי״ של השפה הסינית) היא השפה השנייה המדוברת ביותר בעולם, לאחר האנגלית. נכון ל-2020, הפער בין השפות קטן: 1.268 מיליארד דוברי אנגלית מול 1.12 מיליארד דוברי מנדרינית. ההבדל המהותי בין הסינית לאנגלית, היא שהאנגלית מדוברת בכל חמש היבשות.

  השימוש במילה "סינית" עלול להיות מבלבל. מקובל להתייחס לסינית כאל שפה אחת אך ההבדלים בין הניבים השונים יכולים להגיע לרמת ההבדלים שבין הלשונות במשפחת השפות הרומאניות (אנגלית, צרפתית, איטלקית, ספרדית וכו׳). מאידך, רוב השפות הסיניות המדוברות חולקות כתב כמעט אחיד.

  כדאי לדעת:

  מנדרינית וקָנְטוֹנֶזִית הם שני דיאלקטים של של השפה הסינית. המנדרינית הינה הדיאלקט הרשמי. היא נפוצה ברחבי בסין היבשתית (mainland China), בטיוואן ובסינגפור. 

  הקנטונזית מדוברת בחלקים נרחבים ממחוז גְוָאנְג-דונְג (קנטון), הונג קונג, דרום גואנגשי, חלקים מהאי הַאי-נַאן ובקהילות מהגרים במזרח אסיה וברחבי העולם.

  בנוסף למגוון הניבים, השפה הסינית נכתבת בשני סוגי כתב שונים: סינית מפוּשֶטֵת (Simplified Chinese) וסינית מסורתית (Traditional Chinese). 

  לסימניות של הכתב המפושט יש פחות קווים וקל יותר לכתוב אותן מאשר אלה של הסינית המסורתית. מכאן שמהּ. אופן כתיבת הסימניות המסורתיות הופשט במידה ניכרת על מנת לעודד יותר אנשים ללמוד לכתוב, והסימניות כללו פחות קווים, וחלקן אף הוחלפו לגמרי.

  צוות המתרגמים מסינית של Q-Lingua מודע לדקויות אלה ומיומן בתרגום משני הדיאליקטים ובשני סוגי הכתב.

  בעת הזמנת תרגום מסינית, אנחנו נבקש מכם לראות את מסמכי המקור ונזהה מהי שפת המקור ובאיזה כתב הוא כתוב.

  מכיוון שסינית היא שפת עסקים בינלאומית, חלק מהקשר שלכם לספקים, לשותפים וכמובן ללקוחות מתנהל בסינית. אנחנו ב-Q-Lingua מתחייבים לכתוב לכם תִרגומים מסינית שיתרמו במישרין לשורה התחתונה שלכם.

  תרגום סינית – מוטב להשאיר זאת למקצוענים

  ייתכן שאתם מכירים מישהו ששולט היטב בסינית. אולי מורת דרך ישראלית חביבה שנסעה ללמוד בסין ומשמשת כעת כמתרגמת לעת מצוא? מעת לעת, לקוחות משתפים אותנו שהם לא שקטים ביחס לתרגום שרכשו ממתרגמת חובבת. כדי להיות בטוחים ושקטים, מוטב להשאיר את מלאכת התרגום המקצועית למקצוענים. כדי לכתוב תרגום מצויין נדרשת שליטה בשפה המדוברת – אך גם יכולת לכתוב ברהיטות ולהתנסח באופן מקצועי. אנחנו מבינים את זה, ולכן כל המתרגמים שלנו מסינית לאנגלית הם בעלי מקצוע עם שנות ניסיון רבות אשר שולטים בסינית על בוריה ועדיין חיים במדינה דוברת אנגלית. אם אתם רוצים שקט נפשי מתוך ידיעה שהתוכן מתורגם מסינית במדויק, בבהירות וללא פשרות, חברת התרגום Q-Lingua היא הכתובת לשירותי תרגום סינית אנגלית.

  Q-Lingua מייצרת לכם תוצאות, בכל שפה

  מייל למשרד. לקוחה ותיקה של Q-Lingua, יצרנית התקן רפואי, קיבלה מדריך למשתמש שכתב היצרן הסיני של ההתקן. כמנהגינו, התקשרנו לשוחח. במהלך השיחה, התבררו לנו הפרטים הבאים:

  1. הלקוחה אינה יודעת באיזה של סינית ניב או כתב נכתב המדריך. סוכם ש-Q-Lingua תבדוק ותקצה לאנשי הצוות המתאימים.
  2. שאלנו מהי התוצאה העסקית הרצויה. הלקוחה ענתה שהם צריכים את המדריך באנגלית לצורך שימוש פנימי של מחלקת ההנדסה ובעתיד המדריך יתורגם לשפות נוספות. הלקוחה הדגישה עד כמה חשוב לה לוודא שהמקור בסינית עושה שימוש במונחים המקצועיים הנכונים בתחום – מניסיון העבר, לפעמים התגלו אי דיוקים משמעותיים בתחום זה בטקסטים ששלח היצרן מסין.

  וכך, בנינו את הצוות שכלל מתרגמת ועורכת, בעלות ניסיון בתרגום טכני-רפואי. הנחנו את הצוות לבנות מילון מונחים ווידאנו שכל המונחים בסינית הם הנכונים ותורגמו נכון לאנגלית.

  המדריך נמסר למחלקת ההנדסה ולאחר מכן תורגם לשפות נוספות.

  אחריות לכל החיים

  בדיקה כפולה

  ISO 17100

  בואו נדבר

  החל מהשלב המקדים לעבודה, בו אנחנו מאפיינים את הפרוייקט לראשונה – ועד לסוף המוצלח של הפרוייקט, כשאנחנו מוודאים שהוא מותאם בדיוק לצרכים שלכם טרם ההגשה – תמיד נהיה שם, בחיוך, בקשב ובתשומת לב.

   בואו נדבר

   לקבלת הצעת מחיר ניתן לצרף מסמכים:

   פנייתך התקבלה. ניצור קשר בהקדם..