תרגום שפות

תרגום בלמעלה מ-30 שפות

כבר למעלה מעשור ש-Q-Lingua יוצרת בקפידה ובאהבה רשת מתרגמים מקצועיים גלובלית. אנחנו מכירים את המתרגמות והמתרגמים שלנו באופן אישי. וכך אנחנו בוחרים באופן מדויק את האדם שייטיב לתרגם עבורך.

Q-Lingua מתרגמת בלמעלה מ-30 שפות, ובמגוון עצום של צמדי שפות. המתרגמים המקצועיים שלנו שולטים בשפת היעד על בורייה, וכותבים את התרגום שלך מתוך ידע נרחב וניסיון מגוון בתחומים רבים.

Q-Lingua היא חברת תִרגום ישראלית. אנו מציעים מגוון רחב של שירותי תרגום שפות לעולם העסקים ותרגומים בכל התחומים. אנו מספקים שירותי תירגום שפות מקצועיים ושואפים לענות במהירות וביעילות על כל צורך שקשור לשפה, בכל שפה ובכל תחום. 

מומלץ ליצור איתנו קשר ישירות ולהתייעץ בנוגע לשירותי תירגום שפות או לוקליזציה שמתאימים לך. הלקוחות שלנו, במגזר העסקי בישראל, מקבלים שירותי תרגום שפות איכותי ומהיר המתבססים על יחס אישי. לא נתחיל לתרגם עבורך לפני שנבין לעומק מהי התוצאה העסקית הנדרשת. 

אם נדרש תרגום מקצועי של טקסט, תרגום אתר, תרגום מסמך או תירגום שפות – אנחנו הכתובת.

לקוחותינו נהנים משירותי תרגום מקצועי: תרגום מאמרים, תרגום טקסטים, תרגום אתרים, ותרגום מסמכים. 

כל שירותי התרגום לשפות ניתנים בכל שפה שתצטרך.

עברית
אנגלית
רוסית
ערבית
ספרדית
צרפתית
גרמנית
איטלקית
פורטוגזית
סינית

מתרגמים מקצועיים ברחבי העולם עומדים הכן

כל תרגום נכתב על-ידי מתרגם שפות מקצועי שעובר בחינות קבלה ובדיקות איכות תקופתיות. שפת היעד לתרגום שלך היא תמיד שפת האם של המתרגם המקצועי שלנו. המתרגם משתמש בשפה המקומית על שלל ניביה (ולפעמים גם בסלנג, כשזה מתאים בהקשר). המתרגם מכיר אינטימית את התרבות של מדינת היעד ולכן גם מספק שירותי לוקליזציה מקצועיים. התוצאה היא שירותי תרגום לשפות רבות שהינם מדויקים, ממוקדים בקהל היעד שלך שירגיש שהטקסט נכתב בדיוק בשבילו.

תרגום שפות בלמעלה מ-100 צמדי שפות

עברית ⇆ אנגלית
עברית ⇆ אנגלית
עברית ⇆ אנגלית
עברית ⇆ ספרדית
עברית ⇆ צרפתית
עברית ⇆ גרמנית
עברית ⇆ איטלקית
עברית ⇆ פורטוגזית
עברית ⇆ סינית
אנגלית ⇆ רוסית
עברית ⇆ אנגלית
עברית ⇆ אנגלית
אנגלית ⇆ צרפתית
אנגלית ⇆ גרמנית
אנגלית ⇆ איטלקית
אנגלית ⇆ פורטוגזית
אנגלית ⇆ סינית
אנגלית ⇆ עברית

למעלה מ-20 תחומים מקצועיים

שירותי התרגום המקצועיים של Q-Lingua מתבססים על מגוון עשיר של כישורים ויכולות בתרגום ולוקליזציה של מסמכים רפואיים, פיננסיים, טכניים, ומשפטיים.

כמו חברות תרגום מובילות אחרות, אנחנו מבינים שהמפתח להצלחה בתרגום מקצועי טמון בגיוס והכשרת המתרגם המקצועי והתאמה מדויקת בין הניסיון של המתרגם לצרכים של הלקוח.

אנחנו מכירים אישית את המתרגם, ולכל מתרגם שמור אצלנו פרופיל מפורט של יכולותיו. כך אנחנו מבטיחים שהמתרגם המתאים ביותר יכתוב את התרגום.

מחפשים חברת תרגום מקצועית שתספק לכם שירותי תרגום במהירות ויעילות מירבית? צרו עימנו קשר!

 

תרגום רפואי
תרגום מדריך למשתמש
תרגום טופס הסכמה מדעת
תרגום מחקר קליני
תרגום מסמכים
תרגום פיננסי
תרגום אתר
תרגום שיווקי
לוקליזציה של מילות מפתח ו-SEO
תרגום טקסטים
תרגום משפטי
תרגום אפליקציה
לוקליזציה של יישומים לנייד
שירותי מתורגמנות
תרגום מאמרים

אחריות לכל החיים

בדיקה כפולה

ISO 17100

בוא נדבר

צוות המתרגמים הבין לאומי של Lingua עומד לשירותכם, לתרגום מסמכים מקצועי ורהוט, שישמור על המסר העסקי שלכם חד וברור. פנו אלינו, ונשמח להתחיל לעבוד ביחד!